משאבי תמיכה
ושירותים

אנו מאמינים שלכל משפחה החווה לידה שקטה או אובדן לאחר הלידה, הזכות להתאבל על כך. אנו מבינים שבעוד כל אדם מתמודד עם אבל בצורה שונה, התקווה מהווה רכיב משמעותי ומשותף בהחלמה לאחר אובדן.

משאבי תמיכה
ושירותים

אנו מאמינים שלכל משפחה החווה לידה שקטה או אובדן לאחר הלידה, הזכות להתאבל על כך. אנו מבינים שבעוד כל אדם מתמודד עם אבל בצורה שונה, התקווה מהווה רכיב משמעותי ומשותף בהחלמה לאחר אובדן.

חשוב לנו לאפשר לכם מידע נגיש. תוכלו לעיין במאגר המידע ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו באופן המתאים לכם:

ישנם גורמים שונים המשפיעים על סוג התמיכה לה נזקקים ההורים ובני משפחתם ופעמים רבות סוג התמיכה משתנה עם הזמן כחלק מתהליך הפרידה והאבל. בין אם חוויתם הפלה, הריון חוץ-רחמי, הפסקת הריון מסיבה רפואית, לידה שקטה או אובדן תינוק רך – אנשי "נרות של תקווה" כאן עבורכם להקשיב ולתמוך בכם בתקופה רגישה זו.

אנו מציעים מגוון רחב של כלים ושירותי תמיכה שנועדו לשרת ולענות על כל צורך של חברי הקהילה המתפתחת בישראל. בטלפון, בדואר אלקטרוני או פנים מול פנים- אתם מוזמנים לשתף אותנו בסיפור שלכם ואנו נשמש עבורכם אוזן קשבת אמפתית ובטוחה בכל שלב בו תזדקקו לנו.

Icon

קבוצות
תמיכה

קבוצות התמיכה למשפחות מתנהלות בהדרכת אנשי מקצוע מיומנים וכן ממתנדבי העמותה  בכל רחבי הארץ.
אנו מציעים קבוצות תמיכה לאמהות, לאבות ולמשפחה המורחבת.

מאגר קבוצות התמיכה
Icon

תמיכה באמצעות
דואר אלקטרוני

מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני לכל שאלה אודות אחד השירותים שלנו או לקבלת תמיכה: support@candlesofhope.org.il
אנו מבטיחים שאחד מחברי הצוות המיומנים שלנו או אחד מהמתנדבים המסורים שלנו ידאגו למענה איכותי ומהיר.

תמיכה במייל
Icon

ייעוץ
טלפוני

אנו מעמידים לרשותכם קו סיוע אמין שישמש מקום בטוח לכל אדם שהושפע מאובדן הריון או אובדן לאחר לידה. מקום בו תוכלו לדבר על החוויה שאתם עוברים או שעברתם – אמהות, אבות, סבים וסבתות כאחד. כשתתקשרו יענה לכם מיידית אחד מחברי הצוות או המתנדבים שלנו, ביניהם הורים שחוו אובדן גם הם וכן אנשי מקצוע מיומנים- כולם ללא יוצא מן הכלל ינסו להיות איתכם באבל והבלבול בו אתם שרויים ולספק מידע רלוונטי וסיוע ככל שתבקשו.

קו הסיוע הטלפוני שלנו זמין עבורכם 365 יום בשנה מ-9 בבוקר ועד 9 בערב במספר

054-599-6160

התקשרו: 054-5996160
Icon

מאגר
המומחים

המאגר המקיף שלנו נועד להנגיש לכם שירותי סיוע וטיפול לאחר אובדן. כל אנשי המקצוע שמופיעים במאגר נבדקו והם בעלי הכשרה מקצועית מתאימה לטפל באלו שחוו אובדן הריון או אובדן לאחר לידה.

למאגר המומחים
Icon

ביקורי בית /
בית חולים

חשוב לנו שלא תישארו לבד.

אנו מציעים ביקורי תמיכה בבית או בבית החולים לאנשים שחוו אובדן הריון או אובדן לאחר לידה. ביקורי התמיכה מתבצעים על ידי מתנדבים שעברו הכשרה מקצועית מתאימה. במידה ואתם מעוניינים בביקור אנא שלחו לנו דואר אלקטרוני לכתובת: support@candlesofhope.org.il ואנו נדאג שאחד ממתנדבי העמותה יגיע לביקור תמיכה היכן ומתי שתזדקקו לו.

צרו קשר
Icon

התנדבות בעמותה

מעוניינים להתנדב ולתמוך באחרים הזקוקים לתמיכה? צרו איתנו קשר בדואר האלקטרוני: volunteer@candlesofhope.org.il

התנדבו איתנו

התנדבו איתנו

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם מלא*
קישור לפייסבוק/לינקדאין
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

הצטרפו למאגר המומחים/יות שלנו

Join us

* indicates required

  Get Involved

  * indicates required

   I am interested in:

   Receiving informationReceiving support servicesSharing my storyProviding professional servicesContributing contentVolunteeringFundraisingDonatingOther

   Join Us

   * indicates required


   Welcome

   * indicates required

   I am interested in: